Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

GYEON DetailingBag Small

Wysokiej jakości torby na Twoje wyposażenie detailera.

Rozmiar
Cena:
124,90 zł
Dostępność:
dostępny
Brutto
Ilość

Wysokiej jakości torby dla Twoich ulubionych produktów do detailingu i pielęgnacji. Świetne wykonanie Gyeon Q²M DetailingBags i bardzo dobre materiały z których są wykonane chronią Twoje produkty Gyeon nawet podczas gwałtownych manewrów na drodze, kiedy są przechowywane w bagażniku.

Q²M DETAILING BAG SMALL i Q²M DETAILING BAG LARGE

Najbardziej odpowiedni rozmiar dla zestawu do codziennej pielęgnacji. Podstawowy zestaw najpotrzebniejszych produktów codziennego użytku i kilka akcesoriów zmieści się idealne, pozostawiając trochę miejsca na dodatkową mikrofibrę czy rękawicę do mycia. Torba jest wykonana z jakościowego syntetycznego materiału, trwałego, łatwego w czyszczeniu i zabezpieczającego zawartość. Jest wyposażona w opcjonalny pasek na ramię.

Wybór zaawansowanych entuzjastów, którzy chcą mieć pod ręką uporządkowaną kolekcję produktów i akcesoriów. Wiele ruchomych przegródek pozwalają na funkcjonalne rozmieszczenie przedmiotów. Dodatkowe kieszenie i przegródki pozwalają zorganizować różne typy akcesoriów i zapobiegają ich przemieszczeniu czy uszkodzeniu. Torba jest wykonana z jakościowego syntetycznego materiału, trwałego, łatwego w czyszczeniu i zabezpieczającego zawartość. Jest wyposażona w opcjonalny pasek na ramię.

ETAP: Pielęgnacja ZASTOSOWANIE: Pielęgnacja KOLEKCJA: Q²M AkcesoriaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

8809432672708
3 Przedmioty

Arkusz danych

Zastosowanie
Pielęgnacja
Etap
Pielęgnacja
Kolekcja
Q2M Akcesoria

Specyficzne kody

DARMOWA DOSTAWA

przy zamówieniach powyżej 300 PLN
PROFESJONALNA POMOC

telefon, email, czat
ŁATWE ZWROTY

Skontaktuj się w przeciągu 14 dni
RÓŻNE METODY PŁATNOŚCI

Karty, aplikacje, Paypal i wiele innych

Produkty Powiązane Best products on sale