Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

GYEON Prism Plus

Wszechstronne źródło światła dedykowane procesowi aplikacji powłok

Cena:
1 089,90 zł
Dostępność:
dostępny
Brutto
Ilość

Nasza lampa LED została zaprojektowana wspólnie z liderem w branży profesjonalnego oświetlenia miejsca pracy w lakiernictwie i detailingu - SCANGRIP. Nasza współpraca to kreatywny proces projektowania. Z dumą nazywamy jego dziecko GYEON PRISM PLUS powered by SCANGRIP.

ROZPROSZONE ŚWIATŁO I KONTROLA Z APLIKACJI i ZAPROJEKTOWANA ABY PRZETRWAĆ, Z KONTROLĄ PRZEZ BLUETOOTH

PRISM PLUS to unikalne rozwiązanie oświetleniowe zaprojektowane specjalnie pod kątem procesu aplikacji powłok. Dwie dołączone nakładki rozpraszające pozwalają uzyskać efekt profesjonalnej lampy rozpraszającej światło, idealnej do wykrywania niedotartej powłoki i smug. Z wbudowaną baterią pozwalającą na pracę do 10 godzin i silną diodą LED CRI+ o mocy 120lms, PRISM PLUS to idealny pomocnik w kategorii przenośnych źródeł światła.

PRISM PLUS to wszechstronna lampa inspekcyjna, z wbudowanym modułem Bluetooth i power bankiem. Fani ergonomii i wydajności pracy docenią możliwość sterowania grupami do 5 lamp przez dedykowaną aplikację GYEON PRISM - dostępną w Google Play i App Store. Odporna na kurz, wodę i uderzenia lampa spełnia normy IK07 i IP67.

ETAP: Pielęgnacja, Przygotowanie ZASTOSOWANIE: Tkaniny, Lakier, PPF, Wykończenie, Koła, Zabezpieczenie, Skóra, Szkło KOLEKCJA: Q²M AkcesoriaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

8809432677512
9 Przedmioty

Arkusz danych

Zastosowanie
Koła
Lakier
PPF
Skóra
Tkaniny
Wykończenie
Etap
Pielęgnacja
Przygotowanie

Specyficzne kody

DARMOWA DOSTAWA

przy zamówieniach powyżej 300 PLN
PROFESJONALNA POMOC

telefon, email, czat
ŁATWE ZWROTY

Skontaktuj się w przeciągu 14 dni
RÓŻNE METODY PŁATNOŚCI

Karty, aplikacje, Paypal i wiele innych

Produkty Powiązane Best products on sale