Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

Q² LeatherCoat

Łatwy w użyciu produkt do zabezpieczenia skóry.

Rozmiar
Cena:
44,90 zł
Dostępność:
dostępny
Brutto
Ilość

Q² LeatherCoat jest bardzo łatwy w użyciu, wymaga jedynie właściwego czyszczenia skóry przed aplikacją, aby zapewnić odpowiednie wiązanie. Po prostu psiknij w mikrofibrę lub aplikator i wetrzyj tworząc równą warstwę. Z trwałością do 3 miesięcy, ta hydrofobowa powłoka zapewnia ochronę przed płynami, potem, brudem i przenikaniem barwników z jeansów i ubrań, które mogą odbarwić lub zaplamić skórę.

WYSOCE OCHRONNY i MATOWE WYKOŃCZENIE

Zaledwie jedna warstwa Q² LeatherCoat zapewnia wysoki poziom ochrony, jako, że powłoka sama w sobie jest hydrofobowa i odpycha zarówno płyny jak i brud. Oferuje również silną ochronę przed promieniami UV, pozwalająć Ci utrzymać świeżość kolorów przez długi czs, nawet w gorącym i słonecznym klimacie. Q² LeatherCoat jest zaprojektowany aby chronić skórę przed brudem, potem, solą i tłuszczami. Jego hydrofobowe właściwości i silne wiązanie z powierzchnią pomagają zabezpieczyć przed zabrudzeniami, które mogą penetrować strukturę tapicerki.

Z racji tego, że większość współczesnych wnętrz samochodów ma matowe wykończenie, upewniliśmy się, że Q² LeatherCoat pozostawia niewidzialną warstwę, która nie wpływa na wygląd i chwyt miękkich skór w żadnym przypadku. Po prostu zabezpiecza tapicerkę skórzaną aby utrzymała wygląd z dnia zakupu.

ETAP: Zabezpieczenie, Pielęgnacja ZASTOSOWANIE: Skóra KOLEKCJA: Q² Powłoki Ochronne

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

8809432671909
169 Przedmioty

Arkusz danych

Zastosowanie
Skóra
Etap
Pielęgnacja
Zabezpieczenie
Kolekcja
Q2 Powłoki Ochronne

Specyficzne kody

DARMOWA DOSTAWA

przy zamówieniach powyżej 300 PLN
PROFESJONALNA POMOC

telefon, email, czat
ŁATWE ZWROTY

Skontaktuj się w przeciągu 14 dni
RÓŻNE METODY PŁATNOŚCI

Karty, aplikacje, Paypal i wiele innych

Produkty Powiązane Best products on sale